Jdi na obsah Jdi na menu
 


Konečně máme na hřišti kůlničku na nářadí!

27. 7. 2010

Zároveň byl zastřešen i záchod, což určitě není na škodu. Celkový vzhled můžete posoudit samozřejmě v reálu nebo ve fotogalerii:-)

Za odborné provedení stavby děkujeme především panu Romanu Zuzánkovi z Liberce a jeho několika místním pomocníkům. Díky Romane!

Jediné co je třeba dodělat jsou okapy a především nátěr chaloupky - doufejme, že se najdou nějací dobrovolníci (dobrovolnice) z našich řad. Barvu slíbil věnovat Roman Měsíc, takže stačí vzít štětec, dobrou náladu a může se začít :-) Kvůli ošetření zejména palubek by to bylo potřeba co nejdříve...

Doufejme, že stavba nebude terčem pro nějaké nenechavce (pro ty máme zprávu, že tam rozhodně nenajdou žádné cennosti k výdělku!), a že se dočká alespoň takového požehnaného věku jako její větší předchůdkyně, která na hřišti přežila téměř 30 let!

Důležité, je že konečně nebudeme muset na hřiště nosit věci z různých úschoven v okolních domech (zde bychom chtěli poděkovat všem dotyčným za trpělivost) a zase je pak vracet zpět. Vše budeme mít po ruce, což je skvělé :-)

Přes léto ještě chceme dodělat 2 poslední pole plotu, tím bude po téměř roce a půl hlavní část rekonstrukce areálu hotova. Vzhledem k počtu dětí i dospělých, které na hřišti vídáme o víkendech, ale i ve všední dny, lze již nyní říci, že to rozhodně nebyla a není marná snaha :-)

 

 

Náhledy fotografií ze složky Stavba kůlničky 25.-26.7.2010

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář