Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prosba o pomoc po požáru v Jítravě, 7.2.2011!!!

7. 2. 2011

Přátelé, kamarádi,

dnes v noci v Jítravě zase hořelo. Celá zadní část Penzionu Margareta Evy Strapkové.

Objekt naneštěstí ještě nebyl pojištěn. Pokusím se jí pomoci finančně i prací, ale sám to určitě nezvládnu. Eva je totálně na dně. Pokud kdokoliv může přispět na odstranění škod a následnou opravu domu jednak finančně (což bude potřebovat určitě nejvíc), jednak prací, předem děkuji i za ní.

Libor Koucký

 

P.S.: za ostatní Jítraváky se připojují Žatečkovi (a určitě nejen oni):

Rádi bychom co nejdřív viděli "naší MAŠTALIČKU" opět v tomto stavu

 

penzion_margareta.jpg

abychom měli kam skočit na pivko či vínko, jen tak poklábosit, prostě to co se tu stalo dobrým zvykem od nastěhování Strapkových do Jítravy.

Také bychom tuto dámu,

 

eva_strapkova.jpg

chtěli vidět opět v pohodě a s úsměvem :-) Mimo to, že je to výborná kamarádka a parťačka, je také jedním z hlavních sponzorů i aktivních organizátorů všech akcí konaných v Jítravě.

Pokud máte zájem pomoci a nevíte jak, zkuste třeba napsat info na níže uvedené kontakty nebo přidáním komentáře k této prosbě:

njzd@seznam.cz

mkonyvkova@seznam.cz

Určitě Vaše nabídky pomoci Evě předáme, abyste se mohli domluvit. Za každou pomoc předem moc díky!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poďakovenie susedom

(Eva Strapková Penzion Margareta, 24. 3. 2011 9:58)

Blízkým aj vzdialeným susedom.

Ako osobne, či sprostredkovane vidíte, v Maštali sa stále niečo deje…Už náš vydarený, veselý masopustný REJ sme v nej mohli zakončiť.
A to je úžasné - mesiac po tom, čo ľahla popolom!

Nešťastie nechodí po horách, ale po ľudoch. To je známe príslovie a nám sa to potvrdilo. Požiar je strašne hlúpa vec. Stojíte v noci na dvorku v pyžame a nemôžete vôbec nič robiť…
Ale nešťastia je okolo nás moooooc a mooooc a väčšieho než oheň v dome.

A teraz o šťastí – mám ho dosť, lebo mám Vás. Chcem týmto úprimne poďakovať všetkým za pomoc. Prišla včas, v značnej miere a pohladila na duši. Som Vaším dlžníkom.

Prajem nám všetkým, aby sme vždy boli schopní a pripravení pomôcť keď je treba. Aby sme mohli byť pyšní na našu ľudskosť. Prajem nám všetkým, aby sme sa neprestali prekvapovať vzácnym priateľstvom, prajem nám, aby sme sa potrebovali…

Eva

úklid

(Markéta, 7. 2. 2011 12:35)

přátelé kdo máte zájem zítra se to u Evy začne vyklízet,tak bude dobrá každá ruka!!!Práce bude i pro ženy, bude potřeba vyčistit nábytek a spotřebiče,které jsou celé.!!!! Rukavice, kýble drátěnky,houbičky a jar s sebou.